Autokar na start Połowy Przejścia

Autokar na start Połowy Przejścia

Do wszystkich Uczestników Połowy Przejścia został wysłany mail z zapytaniem o chęć skorzystania z autokaru dowożącego ze Szklarskiej Poręby na miejsce startu – Mikrostacja Sportów Zimowych Łysa Góra (Dziwiszów). Na odpowiedzi czekam do 20 sierpnia.

Poniżej treść maila:

Witam!


Proszę o określenie czy chcesz dojechać na miejsce startu Połowy Przejścia Dookoła Kotliny Jeleniogórskiej (Mikrostacja Sportów Zimowych Łysa Góra, Dziwiszów) autokarem ze Szklarskiej Poręby. Na zgłoszenia czekam do 20 sierpnia!


Autokar będzie odjeżdżał ze Szklarskiej Poręby (parking obok skał Marianek – patrząc z Biura Przejścia to skałki widoczne za stawem) w sobotę 15 września o godzinie 10:15 rano UWAGA! tylko dla osób, które przejdą rejestrację w Szklarskiej Porębie


Zgodnie z programem https://przejsciekotliny.org//program-2018/ rejestracja Uczestników Połowy Przejścia odbywała się będzie:


Piątek 14 września


17:00 – 20:00 rejestracja Uczestników Połowy Przejścia i Małego Przejścia – Szałas Żywiecki

Sobota 15 września


7:30 – 9:45 rejestracja Uczestników Połowy Przejścia – strefa startu pod dolną stacją wyciągu na Szrenicę, Szklarska Poręba
10:15 wyjazd autokarów na start Połowy Przejścia – parking przy skałkach Mariankach (obok stawu przy dolnej stacji wyciągu na Szrenicę, Szklarska Poręba) – UWAGA! Tylko dla osób, które przejdą rejestrację w Szklarskiej Porębie (patrz dwa punkty wyżej)
10:30 – 11:30 rejestracja Uczestników Połowy Przejścia – parking przy Mikrostacji Sportów Zimowych Łysa Góra, Dziwiszów
12:00 – Start Połowy Przejścia – parking przy Mikrostacji Sportów Zimowych Łysa Góra, Dziwiszów

Niedziela 16 września


12:00 – zamknięcie trasy Przejścia i Połowy Przejścia

W zeszłym roku auta pozostawione na parkingu pod Łysą Górą zostały okradzione! Bardzo mocno nie polecamy pozostawiania tam swoich samochodów (brak monitoringu, odludne miejsce). W żaden sposób nie bierzemy odpowiedzialności za mienie pozostawione w tym miejscu!

Skip to content