Lista osób, które ukończyły VI Przejście

Lista osób, które ukończyły VI Przejście

Lista osób które ukończyły VI Przejście dookoła Kotliny Jeleniogórskiej im. Daniela Ważyńskiego i Mateusza Hryncewicza:

  • 3. antczak żaklina
  • 5. barancewicz jacek, jeżów sudecki
  • 7. kalisz maciej, jelenia góra
  • 8. bawolski mirosław, góra
  • 9. bernaś tomasz, wrocław
  • 10. biała weronika, osieczna
  • 12. błaszczyk ryszard, ozorków
  • 13. bogdał żaneta, wrocław
  • 16. brycki mateusz, wrocław
  • 20. ciuraszkiewicz konrad, olkusz
  • 23. czwor sebastian, głuszyca
  • 24. dobkowska anna, warszawa
  • 29. dura kazimierz, wrocław
  • 35. gaczyński rafał, opoczno
  • 40. giełzak sabina, wódka
  • 43. dul zbigniew
  • 44. głogowski mirosław, siedlęcin
  • 45. gniewek dariusz, jelenia góra
  • 47. gromnicki mirosław, wrocław
  • 54. horowski hieronim, wolsztyn
  • 55. hottas christian, hamburg / GER
  • 65. kaczmarek stanisław, sękowo
  • 67. barciś michał, jelenia góra
  • 76. knop krzysztof, żary
  • 79. korzeniowski paweł, dzierżoniów
  • 82. kot mirosław, warszawa
  • 90. krasucki zbigniew, kowary
  • 91. kraśkiewicz waldemar, pieszków
  • 95. krokoszyński paweł, wrocław
  • 98. krzaczkowska agata
  • 103. kwiatuszewaki piotr, kowary
  • 107. ludwig artur
  • 108. ludwig remigiusz, warszawa
  • 115. marciniuk aneta, sokołowsko
  • 116. marciniuk jarosław, sokołowsko
  • 119. markowicz paweł, tarnów
  • 120. maślanka marta, wrocław
  • 122. mazur leszek, jelenia góra
  • 123. mazurkiewicz radosław, wrocław
  • 124. mędraś adam
  • 125. mędraś olaf
  • 126. michalczyk marek, kielce
  • 127. michalski tomasz, legnica
  • 129. milewski adam
  • 130. minginowicz michał, wrocław
  • 133. muszka andrzej
  • 134. myrta andrzej, radom
  • 135. niemiec janusz, jelenia góra
  • 137. nosal krzysztof, wrocław
  • 142. ogły krystian, sobótka
  • 143. ogrodnik bogusław, wrocław
  • 145. ościak tomasz
  • 149. panter dariusz, polkowice
  • 152. partyka artur, wrocław
  • 154. pietkun sławomir, gdynia
  • 155. piotrowski maciej, wolsztyn
  • 157. płońska anna, wrocław
  • 160. ptak wojciech, ząbkowice śląskie
  • 161. pytlak marta, wrocław
  • 164. raj jakub
  • 169. rochowski piotr, olkusz
  • 171. rozenek przemysław, lwówek śląski
  • 173. rudnicka agnieszka, krotoszyn
  • 174. rudnicki paweł, krotoszyn
  • 175. ruszkiewicz piotr, sosnowiec
  • 179. bass michael, hamburg / GER
  • 182. markowski robert
  • 184. siedlak tomasz, przemków
  • 185. skolimowski dariusz, skowarcz
  • 187. skrzyniarz waldemar, głogów
  • 189. sobolewski remigiusz, radomierz
  • 194. sroka jarosław, jelenia góra
  • 195. sroka mateusz, jelenia góra
  • 196. stachyra robert, skarżysko-Kamienna
  • 198. stanisławski marek, poznań
  • 199. starzyński tomasz, kazimierza wielka
  • 201. syk bartosz, kórnik
  • 204. szaniec waldemar, skarżysko-Kamienna
  • 205. szatanik jerzy, zachełmie
  • 212. terlikowski piotr, radwanice
  • 213. tofiluk małgorzata, wrocław
  • 215. turkiewicz tomasz, polkowice
  • 216. tursa bartłomiej, lubin
  • 219. urbański grzegorz
  • 225. wincenty piotr
  • 226. wira mirosław, wrocław
  • 227. wojciechowski andrzej, wolsztyn/Karpicko
  • 237. wyciszkiewicz piotr
  • 239. zajączkowski dariusz, trzebnica
  • 244. zdaniak kamil, trzebnica
  • 246. żak konrad, wrocław
  • 247. żurkowski daniel, baborów
  • 250. harasim adam
  • 251. szaremeta mateusz
  • 252. wolski emil

Gratulujemy!