Zapisy na Przejście 2021

Zapisy na Przejście 2021

Zapisy na XVIII Przejście rozpoczniemy tradycyjnie 1 czerwca od godziny 00:01. Nie bez powodu do tego wydarzenia przylgnęła nazwa Nocy Szybkich Palców 🙂 W rekordowym roku zapisy na 500 miejsc potrwały 3 minuty! W poprzedniej edycji trwały trochę dłużej – 40 minut.

Jak co roku zapisy będą przebiegały na naszej stronie – pojawi się przycisk „Zapisy”. Poniżej przykład wyglądu (wzór z 2020 roku):

Umiejscowienie przycisku

Po kliknięciu otworzy się formularz:

[slb_exclude]

Wzór formularza zapisów

[/slb_exclude]

Po prawidłowym wypełnieniu pojawi się informacja o przyjęciu zgłoszenia. Dostaniecie również potwierdzenie na podany w formularzu email (może to potrwać kilka minut, sprawdzajcie również folder spam w swojej poczcie). Jeżeli okaże się, że w danych jest jakiś błąd – wystarczy napisać do mnie maila (lupus@przejsciekotliny.org) 🙂

UWAGA!

Proszę nie zapisywać się kilkukrotnie – skrypt i tak wytnie zdublowane wpisy! Na liście pozostanie tylko jedno zgłoszenie danej osoby.

W zależności od obostrzeń epidemiologicznych może być konieczność podzielenia startu na kilka grup (tak jak w roku poprzednim). Będziemy reagować elastycznie – w zależności od wytycznych ministerialnych, chociaż mamy nadzieję, że do września nie będzie takiej potrzeby i powrócimy do wspólnego startu o godzinie 12:00 🙂

Skip to content