Zapisy na Przejście i Połowę

Zapisy na Przejście i Połowę

W tym roku, w związku z obostrzeniami epidemiologicznymi, Przejście Dookoła Kotliny Jeleniogórskiej i Połowa Przejścia (jak również zapisy na nie) będą trochę różnić się od dotychczasowych.

 1. Pierwszą zmianą jest, jak już wiecie, przesunięcie terminu samych zapisów na 1 sierpnia od godziny 00:01. Zapisy na Przejście i Połowę ruszają wspólnie.
 2. Druga zmiana podyktowana jest zmianą startów – zgodnie z wytycznymi o organizowaniu m.in. imprez, jesteśmy zmuszeni do podzielenia startu na kilka części. Starty odbywać się będą co 30 minut w grupach po 150 osób. W związku z tym podczas zapisów będziecie wybierać w której grupie chcecie startować. Podział będzie następujący:
Przejście (piątek, 18 września):
 • Grupa P1 – start o 10:30
 • Grupa P2 – start o 11:00
 • Grupa P3 – start o 11:30
 • Grupa P4 – start o 12:00
Połowa Przejścia (sobota, 19 września):
 • Grupa S1 – start o 11:00
 • Grupa S2 – start o 11:30
 • Grupa S3 – start o 12:00

Również odbiór pakietów startowych oraz kontrola obowiązkowego wyposażenia będą podzielone na grupy, aby uniknąć zgromadzeń w biurze imprezy.

 1. Po zapisaniu się na stronie będzie czas na wpłatę wpisowego na nasze konto (10 dni). Po tym terminie osoby, które nie uiszczą wpisowego – zostaną usunięte z listy.
 2. Proszę o nie zapisywanie się kilkukrotnie – system i tak wyrzuci zdublowane wpisy.
 3. Każdy w formularzu podaje swoje dane (płeć, imię, nazwisko, adres, obywatelstwo, email, numer telefonu,rozmiar koszulki) oraz potwierdza znajomość i akceptację regulaminu. W tym roku będzie kilka zmian w regulaminie (w przygotowaniu).
 4. Wszyscy Uczestnicy będą musieli wydrukować i podpisać Oświadczenia (w przygotowaniu).

Skip to content