Małe Przejście 2016

Małe Przejście 2016

Hej!

Dziś krótkie info o tegorocznym Małym Przejściu. Przypominam – rzecz będzie się działa w sobotę w godzinach porannych. Od 8.00 do 9.30 można się będzie rejestrować w bazie naszej imprezy, czyli w Szałasie Żywieckim przy dolnej stacji wyciągu krzesełkowego. O 10.00 startujemy. Tegoroczne Małe Przejście zacznie się od wyjazdu wyciągiem na szczyt Szrenicy. Następnie Przewodnik Górski zabierze Was na krótką, 5-cio godzinną wycieczkę po naszych Karkonoszach. Cel wycieczki zostanie dobrany na podstawie możliwości zebranej grupy. Oczywiście kończycie przy Szałasie, gdzie czekał będzie na Was poczęstunek i kawa/herbata oraz drobny upominek dla dzieci 🙂

Przypominam, że Małe Przejście jest skierowane przede wszystkim dla rodzin z dziećmi, nawet młodszymi. Chodzi o zachęcanie wszystkich do uprawiania jednej z najzdrowszych form ruchu – czyli turystyki górskiej.

Ważną informacją jest to, że koszty tegorocznego udziału wynoszą tylko 18 pln od osoby – to jest cena z rabatem, za wyjazd wyciągiem krzesełkowym na szczyt Szrenicy. Jest to jednocześnie cena promocyjna, bo pierwotnie w regulaminie podaliśmy 30pln. Jednak dzięki działalności naszych partnerów postanowiliśmy ją zmniejszyć!!

Mamy nadzieję, że pogoda dopisze, bo w roku ubiegłym nasi uczestnicy wrócili do nas bardzo zadowoleni 🙂

Tak więc przyjeżdżajcie do nas z rodzinami, dziećmi. A my zajmiemy im Małym Przejściem czas oczekiwania na tych, którzy podejmą walkę na dłuższych dystansach 🙂

Partnerami akcji są: Sudety Lift, Miasto Szklarska Poręba oraz oczywiście nasza Fundacja. Więcej szczegółów znajdziecie w Regulaminie na naszej stronie.

Pozdrawiam, maciejka

 

 

 

Skip to content