Przypominamy o zmianach w trasie!!!

Przypominamy o zmianach w trasie!!!

 

Witamy wszystkich!!

Przypominamy wszystkim uczestnikom Przejścia, Biegu i Połówki o zmianach w tegorocznej trasie:
– Najważniejsza sprawa dotyczy szczytu Śnieżki. Pomimo nadal trwających negocjacji z Karkonoskim Parkiem Narodowym, raczej możecie się nastawić na ominięcie tej wspaniałej góry. W związku z tym trasa przebiegać będzie szlakiem niebieskim (Drogą Jubileuszową) na odcinku od Równi pod Śnieżką do Czarnego Grzbietu.
Perła Zachodu – tutaj trasa wraca do tradycyjnego przebiegu. Kładka jest wyremontowana i nie ma zakazów, a więc dojście do schroniska pięknym, malowniczym mostkiem nad Bobrem. Niemniej zalecamy szczególną ostrożność. Zwłaszcza po zapadnięciu zmroku.
Wojcieszyce – Zimna Przełęcz – przebieg szlaku niebieskiego na tym odcinku został całkowicie zmieniony przez PTTK, w związku z czym oficjalna trasa dla naszych uczestników i zawodników przebiegać będzie zgodnie z nowymi wytycznymi.
Przedział – tu także zaszły kosmetyczne zmiany na zielonym szlaku od leśniczówki w Jakuszycach do odejścia na tor saneczkowy. Jednak tutaj wyjątkowo nowe ściezki są bardzo korzystne, a przejście tego odcinka staje się bardzo intuicyjne.

Pozdrawiam!!

Skip to content