Wiadomości

Wiadomości

Witam!!

 

Na ogół przez cały rok macie kontakt tylko z Lupusem, a ja się odzywam rzadko, ale że powoli zbliża się IX Przejście Dookoła Kotliny Jeleniogórskiej im. Daniela Ważyńskiego i Mateusza Hryncewicza, postanowiłem włączyć się do dyskusji. Podam wam kilka podstawowych informacji dotyczących zbliżającej się imprezy, bo trzeci weekend września tuż tuż…

 1. Jak już od kilku lat się przyjęło święta trójca organizatorów pozostaje bez zmian:
  • kierownik obsługi komputerowej i www: Sławek “Lupus” Krawczyk-Demczuk;
  • kierownik ds logistyki: Bartek Podkański;
  • kierownik ds sędziów i punktów kontrolnych: Maciej “maciejka” Koziński.
 2. Tegoroczne Przejście odbędzie się, z niewielkimi zmianami, tak samo jak w latach ubiegłych. Dla wszystkich debiutujących – doskonałą skarbnicą wiedzy jest nasze Forum, gdzie doświadczeni uczestnicy wyjaśniają wiele najważniejszych spraw a także wyrażają swoje opinie na temat metod przeżycia tej imprezy 😉
 3. Podczas tegorocznego “przejścia” na trasie będą poruszać się “lotni sędziowie” w celu weryfikacji zachowań uczestników i przestrzegania przez Was postanowień regulaminu.
 4. W tym roku podczas przejścia będzie obowiązywał JEDEN numer, na który będziecie mieli obowiązek zgłaszać ewentualne decyzje o wycofaniu z uczestnictwa.
 5. Zaglądajcie na stronę – czasem będę wrzucał jakieś nowości dotyczące Was.
 6. Trenujcie dwie rzeczy: kondycje (będzie potrzebna do ukończenia) i zabieranie ze sobą śmieci (to jedyny dotychczasowy zarzut wobec was w poprzednich edycjach).
 7. Pamietajcie o bezpieczeństwie w górach. Przypomnę tylko o numerach alarmowych GOPR: 985 lub 601100300. Obyście nigdy nie musieli ich używać.

 

I tak na koniec życzę wam udanych wakacji i ostrych treningów, tak, żeby na mecie “przejścia” numer 9 stawiło się więcej niż 40% startujących!

 

Pozdrawiam, maciejka!

Skip to content