Informacje końcowe

Informacje końcowe

Witam!!

 

Ostatnie informacje przed startem:

 

1. W piątek od 15.00 bedzie czynne biuro przy Szałasie Żywca przy dolnej stacji wyciągu w Szklarskiej Porębie. Należy się zgłosić do godziny 19.30 i odebrać wszelkie gadżety oraz złożyć wszelkie wymagane podpisy. O 19.30 odbędzie się odprawa techniczna, a o 20.00 start do Przejścia.

2. Dojście do punktu kontrolnego numer 2 (Przełęcz Okraj) jest obwarowana limitem czasowym 16 godzin, czyli do soboty, do godziny 10.00

3. Punkt żywieniowy – Różanka – bedzie czynny od 8.30 do 16.00.

4. Na niektórych punktach kontrolnych będzie dostępna woda, odżywki (od sponsora – Penco) lub ciastka albo suszone owoce.

5. Uczestnicy mają obowiązek stawić się na punktach wraz z numerem startowym i dopilnować, żeby sędziowie odnotowali stawienie się na tym punkcie.

6. Obowiązkiem Uczestników jest poinformowania Organizatorów o ewentualnym wycofaniu się z trasy i z dalszego udziału w Przejściu.

7. Transport z punktów transportowych do Szklarskiej Poręby będzie się odbywał dokładnie z punktów oznaczonych na mapie Przejścia. Godziny odjazdów samochodów będą uzależnione od ilości osób do transportu, natomiast ewentualny czas oczekiwania na busa jest uzależniony od ilości takich transportów.

Prosimy nie ponaglać nas i nie nękać telefonami, na pewno nikogo nie zostawimy bez transportu.

8. Pomoc medyczną w górach przez cały czas trwania Przejścia zapewnia Grupa Karkonoska GOPR.

9. Każdy Uczestnik, który ukończy próbę w limicie czasu dostanie Certyfikat ukończenia Przejścia.

10. Spośród uczestników, którzy ukończą Przejście będzie rozlosowana nagroda w postaci weekendowego pobytu w apartamencie LOLA, dla 3 osób.

Warunkiem otrzymania nagrody oprócz ukończenia, jest obecność na mecie tuż po godzinie 20.00 – w momencie losowania.

11. Na starcie będzie działał darmowy depozyt bagażu, będzie też dostęp do WC oraz, odpłatnie, do baru samoobsługowego w Szałasie Żywca.

12. Na mecie także będzie otwarty Bar.

13. Biuro w Szałasie Żywca będzie dostępne przez całe 54 godziny – od 15.00 w piątek, do niedzieli do 21.00

14. Oczywiście wzorem lat ubiegłych będzie dostepny numer telefonu do pisania smsowej relacji na żywo na stronie www.

15. W miarę mozliwości będzie też relacja na żywo na stronie przejścia pisana przez organizatorów.

16. PRZYPOMINAM – NIE ZOSTAWIAJCIE ŚMIECI W GÓRACH!!

Skoro macie siłę, żeby nieść ze sobą pełne opakowania, to na pewno nie zabraknie wam siły żeby donieść puste już opakowania do najbliższego śmietnika!!!

17. Najważniejsze jest bezpieczeństwo – uważajcie na siebie i innych, a wrazie potrzeby udzielcie lub wezwijcie pomoc GOPR – numer alarmowy 985 lub 601 100 300 lub 112 – któryś zawsze zadziała.

18. Są jeszcze wolne miejsca – będzie można dopisać się na starcie po 19.30 na miejsce osób, które z różnych przyczyn nie idą w Przejściu. ZAPRASZAMY WSZYSTKICH CHĘTNYCH!!!

Skip to content