Szklarska Wyrypa Adventure Race 2011

Szklarska Wyrypa Adventure Race 2011

Organizujemy rajd przygodowy Szklarska Wyrypa Adventure Race. Jeżeli wzbudziło to Twoje zainteresowanie – poniżej trochę więcej informacji:

{gallery}szklarskawyrypa/1{/gallery}

logo_zawodow_okr2

 

Szklarska Wyrypa jest rajdem przygodowym o statusie otwartych Mistrzostw Szklarskiej Poręby w Adventure Race. Rajd ten polega na pokonaniu na podstawie dostarczonych map, schematów i opisów trasy wyznaczonej przez Organizatorów. Na trasie uczestnicy będą mieli do wykonania zadania specjalne związane z poruszaniem się na linach oraz odcinki specjalne, polegające na zbadaniu jakiegoś rejonu i odnalezieniu punktów kontrolnych.
Potwierdzeniem obecności na punkcie jest perforacja na karcie startowej wykonana przy pomocy perforatora, typowego dla biegów na orientację.

 

Trasa będzie podzielona na odcinki piesze, rowerowe oraz rolkowe (te ostatnie tylko w wariancie zespołowym). Będzie miała odpowiednio 90 km (wariant indywidualny) lub 120 km (wariant zespołowy). Trasa będzie przebiegac po terenach leśnych, drogach, łąkach, bezdrożach, a także w terenie miejskim. Ze względów bezpieczeństwa ograniczono do minimum poruszanie po drogach krajowych oraz na terenie KPN.

 

Start będzie się odbywał indywidualnie (kategorie MEN oraz WOMEN) LUB w zespołach dwu-osobowych w następujących kategoriach: zespoły męskie (trasa OPEN), zespoły z co najmniej jedną kobietą w składzie (trasa MIX). Trasy dla obu kategorii mogą się różnić.

 

Data: 25-26 czerwca 2011
Miejsce: Szklarska Poręba i okolice

 

 

Jeżeli chcesz się sprawdzić w różnych konkurencjach i zadaniach w górach – ZAPRASZAMY!

Dla wygrywających darmowe uczestnictwo w Przejściu dookoła Kotliny Jeleniogórskiej!

 

To już druga edycja! Zdjęcia i materiał video z zeszłego roku do przeglądnięcia na naszej stronie http://szklarskawyrypa.pl

Skip to content