Lista Uczestników 2009

Lista Uczestników 2009

Lista osób zakwalifikowanych do VI Przejścia dookoła Kotliny Jeleniogórskiej im. Daniela Ważyńskiego i Mateusza Hryncewicza 2009:

  1. biskup władysław kłodzko
  2. abulewicz andrzej wrocław
  3. antczak żaklina
  4. banasiak piotr ozorków
  5. barancewicz jacek jeżów sudecki
  6. baranow tomasz platerów
  7. kalisz maciej jelenia góra
  8. bawolski mirosław góra
  9. bernaś tomek wrocław
  10. biała weronika osieczna
  11. biskup radosław warszawa
  12. błaszczyk ryszard ozorków
  13. bogdał żaneta wrocław
  14. bondaruk paweł karpacz
  15. lichtenfeld krzysztof szklarska poręba
  16. brycki mateusz wrocław
  17. bubel alina wrocław
  18. bubel marcin wrocław
  19. chruściel andrzej chmielowice
  20. ciuraszkiewicz konrad olkusz
  21. cyryngier maciej wrocław
  22. czopor grzegorz jelenia góra
  23. czwor sebastian głuszyca
  24. dobkowska anna warszawa
  25. dolata mariusz wrocław
  26. domański robert
  27. dragan mateusz bogatynia
  28. dubiel piotr jelenia góra
  29. dura kazimierz wrocław
  30. dziedziela wojciech jelenia góra
  31. ernst jakub gorzów wielkopolski
  32. falgier łukasz
  33. feldmann hartmut hamburg / GER
  34. furmanowicz piotr maciejowiec
  35. gaczyński rafał opoczno
  36. sobaniec andrzej magdalenka
  37. gajewska anna warszawa
  38. gerono andrzej mysłakowice
  39. gerono arkadiusz mysłakowice
  40. giełzak sabina wódka
  41. gierszewicz michał ozimek
  42. gil jerzy świdnica
  43. dul zbigniew
  44. głogowski mirek siedlęcin
  45. gniewek dariusz jelenia góra
  46. gorczyca alek
  47. gromnicki mirosław wrocław
  48. gróbarczyk piotr kamieniec wrocławski
  49. gudowski robert jelenia góra
  50. haniszewski lesław ratowice
  51. hirsz piotr gdynia
  52. hoffmann marcin poznań
  53. mierzwiński paweł jelenia góra
  54. horowski hieronim wolsztyn
  55. hottas christian hamburg / GER
  56. jagoda józef małuszów
  57. jagoda renata małuszów
  58. jankowski wojciech jelenia góra
  59. janukowicz daniel
  60. jaskuła arkadiusz wolimierz
  61. jaworowski dominik szklarska poręba
  62. papaj marcin
  63. just rafał wrocław
  64. grzywacz ryszard
  65. kaczmarek stanisław sękowo
  66. kaleta paweł jelenia góra
  67. barciś michał jelenia góra
  68. kamiński maciej wrocław
  69. kamiński olaf zalesie górne
  70. kamiński tomasz chojnów
  71. kierzek filip poznań
  72. kleist katarzyna police
  73. klich wiesław polkowice
  74. klimczak-Dobrzaniecka alicja wrocław
  75. klin bartosz wrocław
  76. knop krzysztof żary
  77. kobus arkadiusz głogów
  78. kociołek ireneusz brzeg dolny
  79. korzeniowski paweł dzierżoniów
  80. koślacz julia wrocław
  81. koślacz mateusz wrocław
  82. kot mirosław warszawa
  83. kotkowski paweł wrocław
  84. kowalska justyna gryfów śląski
  85. kowalski kamil
  86. kowalski marek siekierczyn
  87. kowalski marek wrocław
  88. kozak grzegorz piechowice
  89. krasucki adrian warszawa
  90. krasucki zbigniew kowary
  91. kraśkiewicz waldemar pieszków
  92. kraśny marcin jan wrocław
  93. krawietz tomasz szklarska poręba
  94. kret marianna jelenia góra
  95. krokoszyński paweł wrocław
  96. królikowski piotr mysłakowice
  97. kryński jarosław mysłakowice
  98. krzaczkowska agata
  99. deja maciej
  100. kutrzyński henryk wrocław
  101. kutrzyński marcin wrocław
  102. kuźma zbigniew trzebnica
  103. kwiatuszewaki piotr kowary
  104. lasota joanna wrocław
  105. leszczawska maria szklarska poręba
  106. ludkiewicz agnieszka jelenia góra
  107. ludwig artur
  108. ludwig remigiusz warszawa
  109. lupa sebastian opole
  110. łukaszczuk piotr wrocław
  111. maj wojciech wrocław
  112. majkut agata jelenia góra
  113. majkut marcin jelenia góra
  114. maliniak piotr
  115. marciniuk aneta sokołowsko
  116. marciniuk jarosław sokołowsko
  117. płaszewski piotr
  118. markiewicz dariusz jelenia góra
  119. markowicz paweł tarnów
  120. maślanka marta wrocław
  121. mazur jolanta wałbrzych
  122. mazur leszek jelenia góra
  123. mazurkiewicz radosław wrocław
  124. mędraś adam
  125. mędraś olaf
  126. michalczyk marek kielce
  127. michalski tomasz legnica
  128. mikoda-Antoniewicz anna wrocław
  129. milewski adam
  130. minginowicz michał wrocław
  131. mizak henryk rumia
  132. morski piotr wrocław
  133. muszka andrzej
  134. myrta andrzej radom
  135. niemiec janusz jelenia góra
  136. nosal andrzej wrocław
  137. nosal krzysztof wrocław
  138. nowak andrzej siemianowice ślaskie
  139. nowak bartosz siemianowice śląskie
  140. nowak karol wołów
  141. nowak mirosław wołów
  142. ogły krystian sobótka
  143. ogrodnik bogusław wrocław
  144. olchowski mirosław opole
  145. ościak tomasz
  146. pacuła justyna jelenia góra
  147. pancer bogusław opole
  148. wójcik agnieszka wrocław
  149. panter dariusz polkowice
  150. panter krzysztof polkowice
  151. łużniak wojciech jelenia góra
  152. partyka artur wrocław
  153. paszkiewicz robert police
  154. pietkun sławomir gdynia
  155. piotrowski maciej wolsztyn
  156. pluciński dariusz wrocław
  157. płońska anna wrocław
  158. podsiadły robert wrocław
  159. popko łukasz lubań
  160. ptak wojciech ząbkowice śląskie
  161. pytlak marta wrocław
  162. radomski maciej wrocław
  163. rafalska joanna warszawa
  164. raj jakub
  165. rapczuk stanisław chocianów
  166. rapczuk tomasz chocianów
  167. relikowski paweł wrocław
  168. maciejewski waldemar
  169. rochowski piotr olkusz
  170. rodewald ryszard jelenia góra
  171. rozenek przemysław lwówek śląski
  172. szafrański grzegorz wrocław
  173. rudnicka agnieszka krotoszyn
  174. rudnicki paweł krotoszyn
  175. ruszkiewicz piotr sosnowiec
  176. salamon sławomir pecna
  177. salwach bernarda czernica
  178. sarzyński łukasz bielawa
  179. bass michael hamburg / GER
  180. sempowicz adriana jelenia góra
  181. serafin lech jelenia góra
  182. markowski robert
  183. siedlak jan przemków
  184. siedlak tomasz przemków
  185. skolimowski dariusz skowarcz
  186. skołożyński paweł gryfów śląski
  187. skrzyniarz waldemar głogów
  188. sobaniec adam magdalenka
  189. sobolewski remigiusz radomierz
  190. sobuś andrzej jelenia góra
  191. sojka robert jaworzno
  192. sokól anna trzebnica
  193. sporniak krzysztof targowiska
  194. sroka jarosław jelenia góra
  195. sroka mateusz jelenia góra
  196. stachyra robert skarżysko-Kamienna
  197. stalmasiński remigiusz jelenia góra
  198. stanisławski marek poznań
  199. starzyński tomasz kazimierza wielka
  200. stępień konrad wrocław
  201. syk bartosz kórnik
  202. szadkowski adrian kowary
  203. szadkowski krystian kowary
  204. szaniec waldemar skarżysko-Kamienna
  205. szatanik jerzy zachełmie
  206. szmidt grzegorz kutno
  207. szpadel mariusz
  208. ślimakowski daniel wrocław
  209. śliwa mariola lubin
  210. świątek jacek lubin
  211. tarczewski grzegorz
  212. terlikowski piotr radwanice
  213. tofiluk małgorzata wrocław
  214. tracz przemysław wrocław
  215. turkiewicz tomasz polkowice
  216. tursa bartłomiej lubin
  217. tyka mariusz miłków
  218. urban artur wrocław
  219. urbański grzegorz
  220. walbrect wojciech chmielowice
  221. warecka patrycja
  222. waślicki krzysztof warszawa
  223. wątor mariusz wrocław
  224. wiliamowski damian wymokłe
  225. wincenty piotr
  226. wira mirosław wrocław
  227. wojciechowski andrzej wolsztyn/karpicko
  228. jankowska joanna
  229. woliński karol jelenia góra
  230. wołczyk maciej szklarska poręba
  231. worek przemysław ząbkowice śl.
  232. wójcik artur jelenia góra
  233. wójcik jerzy wrocław
  234. wójtowicz jan dąbrowa górnicza
  235. wróbel anna wrocław
  236. wychudzki ryszard łany
  237. wyciszkiewicz piotr
  238. zadworna agnieszka gorzów wielkopolski
  239. zajączkowski dariusz trzebnica
  240. zapotoczny arkadiusz siekierczyn
  241. zarenkiewicz janusz lubin
  242. zarenkiewicz marcin lubin
  243. zawadzka ewelina złotoryja
  244. zdaniak kamil trzebnica
  245. zieliński paweł
  246. żak konrad wrocław
  247. żurkowski daniel baborów
  248. kapucka aneta
  249. steckiewicz adam
  250. harasim adam
  251. szaremeta mateusz
  252. wolski emil
  253. barciś ireneusz kamienna góra